Willow Tree Ornament 2021 - závěsný

Obrázek Novinka

"Uchovejte si všechny krásné vzpomínky"
Autorka Susan Lordi o figurce "Ornament 2021":
Nový rok přichází s novými možnostmi. Figurka je vyjádřením naděje pozitivních zpráv a šťastných vzpomínek.
Malá připomínka důležitého milníku v životě v roce 2021, časů oslav, lásky a sounáležitosti.
Výška 11cm

Cena s DPH 502,00 Kč
Katalogové číslo: 28043
Výrobce: WILLOW TREE
Dostupnost Dočasně vyprodáno

Popis produktu

Autorka Susan Lordi o figurce "Vzpomínky": "Tato figura je o vzpomínkách... příjemných, milých a uklidňujících, ty které nás léčí, když nám někdo chybí. Podíváte-li se pozorně na vyřezávané ikony na šatech této figury, vybaví se Vám vzpomínky našich smyslů... dotek, vůně, chuť, zvuk, zrak. Jsou to naše osobní vzpomínky, které držíme v bezpečí a spojují nás s těmi, které milujeme. Obzvláště vhodný coby dar k výjimečné události jako je například narození dítěte, promoce, sňatek, výročí.. Všechny tyto a mnohé další události a milníky našeho života si zaslouží speciální místo v našem srdci. Tato figurka se stane nádhernou připomínkou tohoto významného období. Uchovejte si spolu s ním drahocenné vzpomínky v srdci po celý život."
Susan

Autorka Susan Lordi o svých výrobcích: ,,Willow Tree je důvěrná, osobní linie ručně vyřezávaných figur. Každá z nich představuje vlastnost či sentiment, který nám pomáhá vážit si lidí kolem nás, léčit zraněné či objevit krásu okolního světa. Pro vyjádření emocí jsem použila pouze gest ... sklon hlavy, umístění ruky či natočení těla. Každá z figur pochází z mé originální dřevořezby. Doufám, že jednoduchost těchto figur vyjadřuje mír a klid nejen pro Vás, ale i pro ty, které milujete.´´
Susan

Výrobky Willow Tree jsou vyrobeny z umělé pryskyřice jež připomíná vzhled vyřezávaného dřeva a ručně malovány bezolovnatou barvou.
Dodáváno v dárkové krabičce, s věnovací kartičkou.

Výrobek není hračka!
Určeno pouze pro dospělé.
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 2.000 Kč
VELKOOBCHOD
Staňte se našimi obchodními partnery!
VŠE SKLADEM!
Expedujeme do 24 hodin